Prevence nás osloví
„Prevence nás osloví“
Žáci prvních a druhých ročníků se v rámci primární prevence a podpory zdraví ve školských zařízeních zúčastnili dne 30. září 2022 vzdělávacích programů.
Žáci prvních ročníků oborů Tesař, Truhlář, Obkladač, Klempíř, Karosář, Strojník silničních strojů a Mechanik opravář motorových vozidel se interaktivně zapojili do programu „Duševní zdraví“, který byl zaměřený na zvýšení odolnosti vůči stresu. Žáci druhých ročníků oborů Autotronik, Instalatér a Kominík absolvovali vzdělávací program „Prevence infekčních onemocnění“, který byl zaměřený na obecné zásady prevence přenosných onemocnění u nás i v zahraničí.
Vzdělávací aktivity byly zajištěny lektory ze Zdravotního ústavu se sídlem v Ostravě a z Lékařské fakulty Ostravské univerzity.
Těšíme se na další preventivní aktivity, které naše žáky osloví!
4. 10. 2022
Mgr. Simona Lenčová, Mgr. Iveta Sládková
Prevence nás osloví
V Havířově