Prevence nás osloví

„Prevence nás osloví“

Žáci prvních a druhých ročníků se v rámci primární prevence a podpory zdraví ve školských zařízeních   zúčastnili dne 30. září 2022 vzdělávacích programů. 

Žáci prvních ročníků oborů Tesař, Truhlář, Obkladač, Klempíř, Karosář, Strojník silničních strojů a Mechanik opravář motorových vozidel se interaktivně zapojili do programu Duševní zdraví“, který byl zaměřený na zvýšení odolnosti vůči stresu. Žáci druhých ročníků oborů Autotronik, Instalatér a Kominík absolvovali vzdělávací program „Prevence infekčních onemocnění“, který byl zaměřený na obecné zásady prevence přenosných onemocnění u nás i v zahraničí.

Vzdělávací aktivity byly zajištěny lektory ze Zdravotního ústavu se sídlem v Ostravě a z Lékařské fakulty Ostravské univerzity. 

Těšíme se na další preventivní aktivity, které naše žáky osloví!

4. 10. 2022                                 

Mgr. Simona Lenčová, Mgr. Iveta Sládková

 

Prevence nás osloví

V Havířově

Aktuálně...