Učitelé běželi pro dobrou věc 2024
Učitelé běželi pro dobrou věc
V neděli 9. června se tým našich učitelů zúčastnil charitativního běhu Těšínská osmička, pořádaného nadací AGEL. Trasa vedla od Nemocnice Třinec do Parku A. Sikory v Českém Těšíně.
Výtěžek celého závodu bude využit na úhradu léčebných programů pro dvě děvčátka z našeho kraje.
Více informací naleznete zde: https://beh.agel.cz/
Věříme, že v příštím ročníku se nás na startu sejde ještě více a podpoříme tak společně dobrou věc.
Tým SŠTO
Učitelé běželi pro dobrou věc 2024
V Havířově