Učitelé běželi pro dobrou věc 2024

Učitelé běželi pro dobrou věc

V neděli 9. června se tým našich učitelů zúčastnil charitativního běhu Těšínská osmička, pořádaného nadací AGEL. Trasa vedla od Nemocnice Třinec do Parku A. Sikory v Českém Těšíně.

Výtěžek celého závodu bude využit na úhradu léčebných programů pro dvě děvčátka z našeho kraje.

Více informací naleznete zde: https://beh.agel.cz/

Věříme, že v příštím ročníku se nás na startu sejde ještě více a podpoříme tak společně dobrou věc.

Tým SŠTO

Učitelé běželi pro dobrou věc 2024

V Havířově

Aktuálně...